Szymon Bachowski

psycholog, psychoterapeuta

Szymon Bachowski

Psycholog, psychoterapeuta w procesie certyfikacji.
Jestem absolwentem Psychologii klinicznej oraz Psychologii dzieci i młodzieży w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, gdzie uzyskałem dyplom magistra psychologii. W czasie studiów odbyłem staże w Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej, gdzie przeprowadzałem diagnozę dzieci i młodzieży oraz pracowałem z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w Śląskim Centrum Edukacji i Rehabilitacji „Arteria”.

Jestem w trakcie IV-letniego kursu psychoterapii w Śląskiej Szkole Psychoterapii atestowanego przez Sekcję Naukową Psychoterapii i Sekcję Terapii Rodzin Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego. Ukończyłem 2,5-letnie szkolenie w Instytucie Psychodramy w ramach Śląskiej Szkoły Psychoterapii, po którym otrzymałem tytuł asystenta psychodramy.

Prowadzę konsultacje, dialog motywujący oraz terapię indywidualną z osobami dorosłymi. Mam duże doświadczenie w pracy grupowej i indywidualnej z osobami uzależnionymi, które zdobywałem w Chorzowskim Stowarzyszeniu Trzeźwościowym ”Feniks”. Pracuję według zasad ujętych w Kodeksie Etycznym Psychologa. Poddaję się superwizji.

Prywatnie jestem mężem. Lubię seriale, kino, komiksy i zegarki.

online

ul. Zwycięstwa 50/4 - II piętro, Gliwice

  • Typ konsultacji

    Konsultacja indywidualna (pierwsza wizyta)

    220 zł

  • Typ konsultacji

    sesja psychoterapii (kolejna wizyta)

    180 zł

Brak wolnych terminów