Patrycja Szarawara

psycholog, psychoterapeutka

Patrycja Szarawara

Ukończyłam studia jednolite magisterskie na kierunku psychologia na Akademii Ignatianum w Krakowie. Aktualnie jestem w trakcie czteroletniego kursu psychoterapii poznawczo – behawioralnej w Centrum Terapii Poznawczo – Behawioralnej w Warszawie, a także ukończyłam kurs Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (TSR).

Swoje doświadczenie zdobywałam na Oddziale Leczenia Zaburzeń Afektywnych Oddziału Klinicznego Kliniki Psychiatrii Dorosłych – Szpital Uniwersytecki w Krakowie.

W pracy terapeutycznej bardzo ważna jest dla mnie relacja i stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której każdy może czuć się zaopiekowany i traktowany w sposób unikatowy i indywidualny. Jestem ciekawa i otwarta na drugiego człowieka, a terapię traktuję, jak podróż w głąb siebie – momentami może być fascynująca, ale również i trudna, na co zawsze jestem uważna.

Równie istotnym aspektem w mojej pracy jest dla mnie stałe podnoszenie kwalifikacji, dlatego regularnie uczestniczę w szkoleniach, a także poddaję swoją pracę superwizji.

online

ul. Axentowicza 6 - I i III piętro, 30-038 Kraków

  • Typ konsultacji

    Konsultacja indywidualna (pierwsza wizyta)

    220 zł

  • Typ konsultacji

    sesja psychoterapii (kolejna wizyta)

    180 zł

Dziś17 cze
Jutro18 cze
śr.19 cze

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-