Oliwia Goik

psycholog, psychoterapeutka

Oliwia Goik

Jestem psychotraumatologiem oraz psychoterapeutą poznawczo – behawioralnym. W pracy wykorzystuję wiedzę, którą staram się stale poszerzać i aktualizować poprzez konferencje naukowe i szkolenia.
Zajmuje się diagnozą oraz terapią indywidualną dzieci i młodzieży oraz osób dorosłych, udzielam konsultacji rodzicom w trudnościach wychowawczych.

Wspieram w pokonywaniu własnych barier, pokazuję nową perspektywę i możliwości w poznawaniu siebie.

Jestem absolwentką psychologii w Wydziale Pedagogiki i Psychologii Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Uzyskałam tytuł psychotraumatologa w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej pod kierownictwem Pani dr E. Zdankiewicz-Ścigały. Uzyskałam certyfikat psychoterapeuty poznawczo – behawioralnego. Swoją pracę poddaję superwizji.

Doświadczenie zdobywałam w Centrum Psychiatrii w Katowicach, Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno – Konsultacyjnym, Centrum zdrowia Psychicznego w Katowicach. Pracuje na Oddziale Pediatrii, Endokrynologii oraz Diabetologii Dziecięcej Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach, w Centrum Psychodietetyki i Leczenia Zaburzeń Odżywiania „Przemiana” oraz gabinecie prwatnym „Self”. Prowadziłam zajęcia z zakresu umiejętności społecznych i psychologii pediatrycznej.

online

Otrzymasz maila z instrukcjami, jak połączyć się ze specjalistą.

  • Typ konsultacji

    Konsultacja indywidualna (pierwsza wizyta)

    220 zł

  • Typ konsultacji

    sesja psychoterapii (kolejna wizyta)

    180 zł

Brak wolnych terminów