Marta Malanowska

Psychoterapeutka

Marta Malanowska

Jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia (IV rok) w Szkole Psychoterapii Gestalt w Warszawie.

Doświadczenie w pracy z ludźmi rozpoczęłam od dydaktyki na Uniwersytecie Wrocławskim, gdzie zrobiłam doktorat na wydziale filologicznym a następnie pracowałam na Uniwersytecie Opolskim. Na uczelni miałam okazję wykorzystywać różne metody pracy, szukać takich rozwiązań, które będą odpowiednie dla studentów i potrzeb zajęć. Pozwoliło mi to doświadczyć, jak bardzo ważne jest indywidualne podejście do drugiego człowieka oraz jak istotna w różnych życiowych sytuacjach jest relacja ze sobą.

 

W terapii Gestalt zakłada się, że każdy z nas ma wszystkie potrzebne umiejętności, aby radzić sobie w trudnych sytuacjach, czasem jednak potrzebne jest wsparcie, by je w sobie odblokować. Pomocne w tym może być zbudowanie bezpiecznej relacji między Klientką / Klientem a terapeutką, opartej na byciu w tu i teraz, czyli zarówno w tym, co dzieje się dziś, ale i w tym, co zdarzyło się w przeszłości, a z jakiegoś powodu wpływa na dzisiejszą sytuację.

W swojej pracy towarzyszę Klientom w drodze do świadomości i poznania siebie. Wspieram ich w trakcie poszukiwania odpowiedzi na pytania o to, kim są, jakie mają zasoby i czego potrzebują.

 

Swoją wiedzę poszerzam poprzez uczestnictwo w warsztatach i szkoleniach. Biorę udział w regularnej superwizji. W pracy terapeutycznej kieruję się Kodeksem Etyki Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Gestalt.

online

Otrzymasz maila z instrukcjami, jak połączyć się ze specjalistą.

  • Typ konsultacji

    Konsultacja indywidualna (pierwsza wizyta)

    220 zł

  • Typ konsultacji

    sesja psychoterapii (kolejna wizyta)

    180 zł

Brak wolnych terminów