Magdalena Kosielska

Psycholog i psychoterapeuta

Magdalena Kosielska

estem absolwentką psychologii na Uniwersytecie Śląskim. Ukończyłam całościowe szkolenie przygotowujące do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty w Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, akredytowane przez Polskie Towarzystwo Psychiatryczne. Specjalizuję się w psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. W pracy terapeutycznej opieram się głównie o zasady psychoterapii psychodynamicznej, jednocześnie starając się elastycznie podążać za pacjentem.

Bardzo ważna jest dla mnie praca zgodnie z zasadami etyki zawodowej oraz nieustanne podnoszenie kwalifikacji. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji, jestem także członkiem Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego.
Doświadczenie kliniczne zdobywałam pracując w Poradni Zdrowia Psychicznego oraz Dziennym Oddziale Leczenia Nerwic. Odbyłam wymagany staż szkoleniowy w akredytowanym ośrodku terapeutycznym.

Oprócz psychoterapii zajmuje się także diagnozą psychologiczną i neuropsychologiczną (diagnoza procesów poznawczych w przebiegu chorób somatycznych, zaburzeń psychicznych oraz chorób otepiennych – m.in choroby Alzheimera). Jestem członkiem międzynarodowego zespołu biorącego udział w badaniach klinicznych.

online

ul. Warszawska 3, piętro I, 40-009 Katowice

  • Typ konsultacji

    Konsultacja indywidualna (pierwsza wizyta)

    220 zł

  • Typ konsultacji

    sesja psychoterapii (kolejna wizyta)

    180 zł

Brak wolnych terminów