Kinga Karcz

Psychoterapeutka

Kinga Karcz

Jestem dyplomowaną psychoterapeutką w trakcie certyfikacji w Polskim Towarzystwie Psychoterapii Psychodynamicznej, socjoterapeutką, mediatorem rodzinnym i pedagogiem. Od prawie 20 lat pracuję z młodzieżą i dorosłymi.

Ukończyłam szkolenia w zakresie: psychoterapii dorosłych oraz socjoterapii i psychoterapii dzieci i młodzieży w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym a także mediacji w warszawskim Stowarzyszeniu Mediatorów Rodzinnych.

Doświadczenia zawodowe w zakresie psychoterapii zdobywałam m. in. podczas stażów na Oddziale Leczenia Zaburzeń Osobowości i Nerwic Szpitala Specjalistycznego im. J. Babińskiego w Krakowie, Oddziale Dziennym Leczenia Nerwic i Zaburzeń Behawioralnych CM UJ, a także od wielu lat biorę udział w konferencjach i sympozjach organizowanych przez Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej, którego jestem członkiem.

Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych psychoterapeutów i superwizorów Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

online

ul. Axentowicza 6 - I i III piętro, 30-038 Kraków

  • Typ konsultacji

    Konsultacja indywidualna (pierwsza wizyta)

    250 zł

  • Typ konsultacji

    sesja psychoterapii (kolejna wizyta)

    200 zł

Brak wolnych terminów