Justyna Szczukiewicz

pedagog, psychoterapeutka

Justyna Szczukiewicz

Jestem absolwentką pedagogiki na Uniwersytecie Pedagogicznym oraz ukończyłam czteroletni kurs terapii systemowej w Ośrodku Szkoleń Systemowych w Krakowie. Mam wieloletnie doświadczenie pracy jako pedagog, które zdobywałam w placówkach wsparcia dziennego Towarzystwa Przyjaciół Dzieci oraz Fundacji Nowe Centrum.

Doświadczenie zawodowe jako psychoterapeutka zdobywałam od 2019 roku prowadząc terapię par, młodzieży oraz dzieci. Obecnie poszerzam swoją wiedzę uczestnicząc w stażu w Zakładzie Terapii Rodzin i Psychosomatyki UJ. W swojej pracy wykorzystuję głównie podejście systemowe oraz dotychczasowe doświadczenie jakie zdobyłam pracując jako pedagog. Pracuję pod superwizją.

Zajmuję się terapią i poradnictwem skierowanym do osób nastoletnich, par oraz rodzin. Tworzę w gabinecie przestrzeń dla osób przeżywających napięcia i lęki związane z okresem dojrzewania, zmagające się z długotrwałymi konfliktami i zmianami w rodzinie. Staram się pomóc klientom/pacjentom w zrozumieniu swoich emocji oraz ich właściwemu przeżywaniu.

online

ul. Axentowicza 6 - I i III piętro, 30-038 Kraków

  • Typ konsultacji

    Konsultacja indywidualna (pierwsza wizyta)

    250 zł

  • Typ konsultacji

    sesja psychoterapii (kolejna wizyta)

    200 zł

Brak wolnych terminów