Ewelina Płoskonka

Psycholog, psychoterapeuta

Ewelina Płoskonka

Jestem psychologiem, ukończyłam jednolite pięcioletnie studia magisterskie, na kierunku psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim oraz podyplomowe studia w zakresie pomocy psychologicznej w dziedzinie seksuologii na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu. Jestem również psychoterapeutą w trakcie szkolenia. Pracuję w nurcie integracyjnym. Obecnie realizuję 4-letni kurs psychoterapii we Wrocławskiej Fundacji Ochrony Zdrowia Psychicznego i Rozwoju Psychoterapii.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam jako psycholog w projektach aktywizacyjnych dla młodych bezrobotnych, osób niepełnosprawnych oraz Poradni Zdrowia Psychicznego. Pracowałam również jako doradca zawodowy, specjalista w obszarze personalnym oraz prowadząc szkolenia i doradztwo indywidualne. Regularnie doskonalę swoje umiejętności zawodowe.

Pracuję z osobami cierpiącymi na zaburzenia lękowe, zaburzenia nastroju, pracującymi nad samooceną, mierzącymi się z trudnościami w obszarze zawodowym oraz przeżywającymi kryzys życiowy, czy też kryzys w związku. Dobieram odpowiedni sposób pracy indywidualnie  w oparciu o rozpoznaną sytuację, podążając za pacjentem i dbając o komfortową atmosferę spotkań. Pracuję zgodnie z Kodeksem Etyki Psychologa, swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

online

ul. Sikorskiego 9/2, 53-659 Wrocław

  • Typ konsultacji

    Konsultacja indywidualna (pierwsza wizyta)

    220 zł

  • Typ konsultacji

    sesja psychoterapii (kolejna wizyta)

    180 zł

Brak wolnych terminów