Dominika Mazela

psycholog, psychoterapeutka

Dominika Mazela

Mgr Dominika Mazela: – Jest psychologiem i psychoterapeutą. Studia magisterskie na kierunku psychologii stosowanej ukończyła na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ponadto ukończyła studia podyplomowe na kierunku psychologii klinicznej na Akademii Pedagogiki Specjalnej w Warszawie. Jest absolwentką czteroletniej Szkoły Psychoterapii Psychodynamicznej w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym posiadającym rekomendację Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Ukończyła ponadto studia podyplomowe o kierunku psychologia kliniczna. Kilkunastoletnie doświadczenie w diagnozie i pracy terapeutycznej zdobywała podczas licznych staży m.in. w Klinice Psychiatrii CMUJ, Szpitalu im. J. Babińskiego, na oddziałach somatycznych Szpitala Specjalistycznego im. Jana Pawła II, w Szpitalu Dziecięcym im. św. Ludwika, w dawnym Rodzinnym Ośrodku Diagnostyczno-Konsultacyjnym oraz w prywatnej praktyce specjalistycznej. Pracuje pod regularną superwizją Certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Jest również członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej.

Specjalizuje się w psychodynamicznej psychoterapii indywidualnej osób dorosłych. Prowadzi psychoterapię indywidualną osób z tzw. syndromem DDA. Pomaga osobom doświadczającym trudności w budowaniu bliskich relacji. Pracuje z osobami cierpiącymi na zaburzenia osobowości, nerwice, zaburzenia psychosomatyczne, zaburzenia lękowe oraz depresyjne.

Doświadczenie zawodowe:
• Obecnie Psychoterapeuta w „Pracowni Psychologicznej Solutio”
Psychoterapeuta w „Centrum Psychologii i Psychoterapii Refleksja”
• Psychoterapeuta w Stowarzyszeniu „Pomocna Dłoń”
• Psychoterapeuta w Gabinetach „SOLUTIO”
• Psycholog sądowy
• Psycholog w S.C.D.Z Medicina
• Psycholog w projektach unijnych na rzecz: Fundusz Aktywnej rehabilitacji, Uniwersytet Rolniczy, Fundacja na Rzecz Chorych Na SM, Stowarzyszenie Przyjaciół Integracji

online

ul. Axentowicza 6 - I i III piętro, 30-038 Kraków

  • Typ konsultacji

    Konsultacja indywidualna (pierwsza wizyta)

    250 zł

  • Typ konsultacji

    sesja psychoterapii (kolejna wizyta)

    200 zł

Dziś20 lut
Jutro21 lut
czw.22 lut

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-