1. Terapia Grupowa Kraków

Terapia Grupowa Kraków
Ogólne

Terapia Grupowa Kraków

Mamy miejsce na psychoterapię grupową w Krakowie.

Jeśli chciałbyś/chciałabyś:

– lepiej poznać siebie oraz zrozumieć swoje zachowania, myśli, emocje oraz jak to się przekłada na twoje funkcjonowanie z innymi;

– polepszyć swoje funkcjonowanie, kontakty z innymi ludźmi;

– zrozumieć swoje obawy, lęki, przewlekle obniżony nastrój;

– zrozumieć objawy z którymi się zmagasz (dolegliwości zdrowotne tj. częste bóle głowy, serca, żołądka, bezsenność), które najprawdopodobniej mają podłoże psychiczne;

Grupa może stać się miejscem poznawania siebie i związków z innymi. Daje możliwość pogłębiania i poszerzania samoświadomości, co może być bodźcem do zmian i własnego rozwoju. Uczestnictwo w terapii grupowej sprzyja rozwojowi samoświadomości na temat wzorców budowania relacji z  innymi ludźmi, dzięki temu w grupie można zobaczyć jakie trudności uniemożliwiają nam satysfakcjonujące więzi we wszystkich obszarach życia.
Sesje grupowe odbywają się raz w tygodniu i trwają półtorej godziny. Rozpoczęcie terapii grupowej zawsze poprzedzone jest konsultacją indywidualną.

 

Prowadzące: 

Małgorzata Lis-Pawlik : Jestem certyfikowaną terapeutką uzależnień, psychoterapeutką w procesie certyfikacji, psycholożką. Ukończyłam akredytowane 4 letnie szkolenie psychoterapeutyczne organizowane przez Szpital im dr Babińskiego, 4 letnią szkołę Terapii Uzależnień, oraz dwuletnie szkolenie uzupełniające z głębokich zaburzeń osobowości organizowane przez Krakowską Szkołę Psychoterapii Psychoanalitycznej. Swoją pomoc kieruję min do osób z tzw syndromem DDA, doświadczających pogorszenia funkcjonowania i samopoczucia, w kryzysach życiowych i emocjonalnych, do osób po stracie, w trudnych relacjach, a także z zaburzeniami osobowości, depresyjnymi, czy lękowymi. W swojej pracy kieruję się podejściem psychodynamicznym, które zakłada istnienie nieświadomej części ludzkiej psychiki i związanych z tym konfliktów. W trakcie terapii wspólnie z pacjentem staramy się odnaleźć i zrozumieć źródło cierpienia pracując min w oparciu o historię życia czy naszą relację terapeutyczną. W pracy ważne jest dla mnie zaangażowanie, cierpliwość, zaciekawienie drugą osobą, pokora oraz zaufanie jakim obdarza mnie pacjent. Doświadczenie zawodowe zdobywałam min pracując na oddziale paliatywnym z osobami w terminalnym stanie choroby oraz ich rodzinami, w ośrodku psychoterapii DDA pracując z osobami z trudnym doświadczeniami z dzieciństwa, współuzależnionymi oraz uzależnionymi. Pracuję z pacjentami indywidualnymi oraz grupami. Pracę swoją systematycznie superwizuję. Bliski mi jest kodeks etyki zawodowej.

 

Aleksandra Czosnyka

 

Kontakt: 733 518 892